United Nietzschean Prides
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vyjádření Darth Revana o jeho "lžích" o aliance HGH!

Goto down

Vyjádření Darth Revana o jeho "lžích" o aliance HGH! Empty Vyjádření Darth Revana o jeho "lžích" o aliance HGH!

Příspěvek  Darth Revan Thu May 21, 2009 3:28 am


Zdravím,
takže momenálně mám na hlavním Ogame fóru BAN, ovšem řeší se tam věci o mě beze mě...
Tudíž se vyjádřím na jediném místě, kde mohu - na fóru své vlastní aliance, která je do této kauzy proti své vůli zatažena...

K výroku LegaCZ se vyjádřím jasně - má pravdu... Žádná dohoda NIKDY mezi UNP a HGH nebyla!
Pokud jsem někdy tvrdil opak, to se omlouvám (mohlo se to v zápalu hádek na fóru stát - tam už kolikrát člověk neví, co mele)...

Důležité je si ovšem uvědomit, KVŮLI ČEMU vůbec tato "hádka" vznikla...
Celé to začalo jednou mou větou v rozhovoru s "Nancy", které se ježkové chytli a překroutili jí k vlastnímu prospěchu (tudíž jako záminku vyhlásit válku UNP, což už dlouho chtěli)...
Věta byla následující:

Skutečně, UNP je s HGH podobná více, než by se mohlo zdát...
Na uni5 dokonce spolupracovali do doby, než nás HGH zradilo, ale to je jiný příběh...
Každopdáně UNP a HGH se zrovna v lásce nemají, nicméně uznávám, že z určitého pohledu jsme si podobní...

A k tomuto mohu dodat jen následující (nepochybuji, že budu opět obviněn ze lži, neboť nemám důkazy - proto jsem také nikdy VEŘEJNĚ HGH NEURÁŽEL, jen jsem napsal SVŮJ SUBJEKTIVNÍ POCIT):

S ježky to nebylo oficiální..
...ale VYJEDNÁVALO se o spojenectví nebo alespoň spolupráci (není mi známo, že by LegoCZ o tom nevěděl)...
...zatímco několik hráčů z našich dvou aliancí úzce spolupracovalo (nechci je jmenovat, ničemu by to nepomohlo - Ti ze strany UNP už nehrají, a Ti ze strany Ježků to popřou)...
A HGH potom prakticky ze dne na den otočilo, došlo k přestřelkám na fóru, které rychle vyústily ve vyhlášení války z jejich strany...

Takže ano - pokud jako zradu považujete porušení nějakého spojenectví, pak máte pravdu a já jsem lhář...
Nicméně pokud na slovo zrada pohlížíte jako já, tedy že zrada je nedodržení dohod, nebo agresivní jednání části aliance v době, kdy se druhá část snaží o diplomatická jednání opačného rázu, potom to zrada je...
(u tohoto mi to nedá neupozornit na podobný problém, který s aliancí HGH měl zde na uni9 Brouk Pytlík, kdy ho část aliance HGH přesvědčovala, aby se k nim přidal, zatímco druhá část se ho snažila sestřelit)

Z toho důvodu se omlouvat NEHODLÁM! Protože Z MÉHO POHLEDU KE ZRADĚ DOŠLO, ale nechtěl jsem to nijak ventilovat...
Tuto komicky nafouklou bublinu z toho udělali SAMOTNÍ JEŽKOVÉ!


Takže na závěr už jen dodám, že se k tomuto NEHODLÁM DÁLE VYJADŘOVAT!
Pro mě tato debata skončila, neboť zde již není co říct!
A upřímně, toto handrkování je pod mou úroveň (a pevně věřím, že i pod úroveň HGH)...

Děkuji za přečtení
Darth Revan
Vyjádření Darth Revana o jeho "lžích" o aliance HGH! Avatar-1307
Darth Revan
Darth Revan
Emperor
Emperor


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru